Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Як підібрати багетну раму для дзеркала?

Дизайнери люблять використовувати дзеркала в оформленні інтер’єрів сучасних квартир та будинків. Це дає змогу розширити простір та акцентувати увагу на важливих деталях. Дзеркало буде доречним в будь-якому стилі, а з багетними рамами від компанії ProArt виглядатиме гармонійно. Ділимося з вами кількома секретами по вибору багетів для дзеркал, які допоможуть вам зробити найкращий вибір.

Правильно підібране дзеркало ― довершеність простору кімнати

Люди почали використовувати дзеркала в інтер’єрі ще у Середньовіччі, оздоблюючи їх розкішними рамами з позолотою. Це було ознакою високого статусу в тогочасному суспільстві.

Сьогодні роль дзеркала в декорі житлових приміщень дуже важлива, неможливо уявити навіть звичайну кімнату без такого звичного елементу. Дзеркала дають багато можливостей дизайнерам змінити простір без значних капіталовкладень.

  • Візуальне розширення простору. Збільшити розміри вузького приміщення або забрати темні кути за допомогою дзеркал та правильної підсвітки не складно. А відчуття від перебування в кімнаті стають зовсім іншими.
  • Створення перспективи вікна. Такий простий спосіб, як віддзеркалення пейзажу за вікном, наповнює кімнату світлом.
  • Оригінальний предмет декору. Форми та розміри дзеркал можуть бути настільки різними, що фантазії дизайнера є де розгулятися.

Але правильно підібрати дзеркало ― це лише половина справи. Необхідно поєднати його із загальним стилем приміщення, а тут знадобиться багетна рама для дзеркала.

Якою повинна бути рама для дзеркала?

При виборі багетної рами перш за все слід орієнтуватися на стиль кімнати. Ширина, колір, візерунок та наявність або відсутність позолоти залежать від загальної концепції інтер’єру. Якщо на стінах вже є фотографії або картини в багетних рамах, то обирайте з тієї ж серії.

Матеріал багету залежить від того, в яких умовах буде експлуатуватися дзеркало: для спальні підійде дерево, а для ванни ― пластик.

Ідей для авторських рам для дзеркал можна знайти багато, але не забувайте про практичність та відповідність стилю. Зробіть дзеркало в багетній рамі родзинкою вашого інтер’єру.

Схожі Новини

Картинні рамки з багетів

 Ви ніколи не звертали увагу на те, що часом навіть дуже хороша картина виглядає незавершено? Придивляєшся до неї уважніше і...
Читати далі

Багети в меблях ― розкішний інтер’єр вашого дому

Кожен дім повинен бути неповторним і сьогодні це не складно зробити. Потрібно лише правильно підібрати деталі та узгодити все між...
Читати далі
@furnihaus
X