Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Про Нас

Компанія ProArt займається постачанням якісного дерев’яного багету відомих європейських фабрик на ринок України. Для виготовлення рам немає нічого кращого, ніж дерев’яний багет виконаний з натуральних матеріалів. Наша компанія є офіційним представником відомої польської фабрики Listwpol і італійських фабрик Napoli, Fontanelli, Cioni Cornice, Bubola e Naibo Italy, сербської фабрики Іnjac, а також відомої  фабрики Іспанії Іntermol, які спеціалізується на виготовленні дерев’яного багета і декоративних рам для картин. Різноманітність наявних покриттів і профілів допоможе підібрати профіль багета для будь-якого предмета мистецтва і на будь-який смак.

Ми займаємось продажем устаткування відомих, перевірених роками спільної роботи фірм Італії, Данії, Північної і Південної Америки. Незалежно від того новачок, Ви, або професіонал, за допомогою цього обладнання Ви легко впораєтеся з роботою будь-якої складності і завжди будете задоволені якістю. Ми пропонуємо:

пили Alfamacchine, Omga і Imnes;

гільйотини Morso і Pilm;

верстати для скріплення рам Gielle, Alfamacchine і Pilm;

верстати і обладнання для вирізання паспарту Logan;

пістолети на лімфлекси і цвяхи Framers Corner і Romaflex;

обладнання для зарізки картону, пінокартону, скла, паспарту, ДВП Fletcher, Gladium, Onyx.

Для декорування і обробки курів рам маємо широкий вибір фарб та замазок:

Замаски MASSERINI, Goldfinger, Margo, Маркери для рам Intermol, Рідина для фарбування по дереву Ritoccolegno trasparente.

Компанія ProArt співпрацює з відомою італійською фірмою SCAPPI CARTONI і займається продажем паспарту різних кольорів і покриттів, а також паспарту Proartframekft найактуальніші відтінки паспарту за низькими цінами в Україні. За допомогою паспарту Ви можете допомогти клієнту до кінця розкрити його роботу, а також вдало підкреслити її оригінальність.

Полотна для живопису від кращої італійської фабрики LEONARDASCA є еталонним брендом у виробництві холста. Поєднання майстерності, інноваційних технологій виробництва, вибір ниток високої якості сприяє створенню картин з унікальними характеристиками.

Картини італійської фабрики BUBOLA e NAIBO підкреслять і доповнять будь-який дизайн вашого будинку. Саме вони дозволяють знаходити нові кордони для самовираження і здійснювати постійні пошуки нових рішень. Італійські рами відомої фабрики Fontanelli, з натурального дерева різних форм: овальні, квадратні, прямокутні, стандартних і нестандартних розмірів, а також великий вибір для оформлення фотографій.

На нашому сайті Ви завжди можете знайти широкий асортимент фурнітури Pozzi, яка допоможе Вам у оригінальному оформленні робіт і додасть Вашому виробу особливої ​​розкоші. А голландські системи галерейних підвісок ArtiTeq і Newly допоможуть Вам без зайвих складнощів розвішувати, переміщати і управляти розміщенням ваших витворів мистецтва на стіні без витрат сил і часу.

Компанія ProArt дякує Вам за співпрацю і глибоко цінує кожного клієнта. Ми завжди готові дати відповіді на Ваші питання і розглянути Ваші пропозиції. Наші двері завжди відкриті для нових клієнтів, а для постійних партнерів є гнучка система знижок і вигідних пропозицій.

Схожі Новини

Картинні рамки з багетів

 Ви ніколи не звертали увагу на те, що часом навіть дуже хороша картина виглядає незавершено? Придивляєшся до неї уважніше і...
Читати далі

Як підібрати багетну раму для дзеркала?

Дизайнери люблять використовувати дзеркала в оформленні інтер'єрів сучасних квартир та будинків. Це дає змогу розширити простір та акцентувати увагу на...
Читати далі
@furnihaus
X