Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Про Нас

Компанія ProArt займається постачанням якісного дерев’яного багету відомих європейських фабрик на ринок України. Для виготовлення рам немає нічого кращого, ніж дерев’яний багет виконаний з натуральних матеріалів. Наша компанія є офіційним представником відомої польської фабрики Listwpol і італійських фабрик Napoli, Fontanelli, Cioni Cornice, Bubola e Naibo Italy, сербської фабрики Іnjac, а також відомої  фабрики Іспанії Іntermol, які спеціалізується на виготовленні дерев’яного багета і декоративних рам для картин. Різноманітність наявних покриттів і профілів допоможе підібрати профіль багета для будь-якого предмета мистецтва і на будь-який смак.

Ми займаємось продажем устаткування відомих, перевірених роками спільної роботи фірм Італії, Данії, Північної і Південної Америки. Незалежно від того новачок, Ви, або професіонал, за допомогою цього обладнання Ви легко впораєтеся з роботою будь-якої складності і завжди будете задоволені якістю. Ми пропонуємо:

пили Alfamacchine, Omga і Imnes;

гільйотини Morso і Pilm;

верстати для скріплення рам Gielle, Alfamacchine і Pilm;

верстати і обладнання для вирізання паспарту Logan;

пістолети на лімфлекси і цвяхи Framers Corner і Romaflex;

обладнання для зарізки картону, пінокартону, скла, паспарту, ДВП Fletcher, Gladium, Onyx.

Для декорування і обробки курів рам маємо широкий вибір фарб та замазок:

Замаски MASSERINI, Goldfinger, Margo, Маркери для рам Intermol, Рідина для фарбування по дереву Ritoccolegno trasparente.

Компанія ProArt співпрацює з відомою італійською фірмою SCAPPI CARTONI і займається продажем паспарту різних кольорів і покриттів, а також паспарту Proartframekft найактуальніші відтінки паспарту за низькими цінами в Україні. За допомогою паспарту Ви можете допомогти клієнту до кінця розкрити його роботу, а також вдало підкреслити її оригінальність.

Полотна для живопису від кращої італійської фабрики LEONARDASCA є еталонним брендом у виробництві холста. Поєднання майстерності, інноваційних технологій виробництва, вибір ниток високої якості сприяє створенню картин з унікальними характеристиками.

Картини італійської фабрики BUBOLA e NAIBO підкреслять і доповнять будь-який дизайн вашого будинку. Саме вони дозволяють знаходити нові кордони для самовираження і здійснювати постійні пошуки нових рішень. Італійські рами відомої фабрики Fontanelli, з натурального дерева різних форм: овальні, квадратні, прямокутні, стандартних і нестандартних розмірів, а також великий вибір для оформлення фотографій.

На нашому сайті Ви завжди можете знайти широкий асортимент фурнітури Pozzi, яка допоможе Вам у оригінальному оформленні робіт і додасть Вашому виробу особливої ​​розкоші. А голландські системи галерейних підвісок ArtiTeq і Newly допоможуть Вам без зайвих складнощів розвішувати, переміщати і управляти розміщенням ваших витворів мистецтва на стіні без витрат сил і часу.

Компанія ProArt дякує Вам за співпрацю і глибоко цінує кожного клієнта. Ми завжди готові дати відповіді на Ваші питання і розглянути Ваші пропозиції. Наші двері завжди відкриті для нових клієнтів, а для постійних партнерів є гнучка система знижок і вигідних пропозицій.

Схожі Новини

Як підібрати багетну раму для дзеркала?

Дизайнери люблять використовувати дзеркала в оформленні інтер'єрів сучасних квартир та будинків. Це дає змогу розширити простір та акцентувати увагу на...
Читати далі

Картинні рамки з багетів

 Ви ніколи не звертали увагу на те, що часом навіть дуже хороша картина виглядає незавершено? Придивляєшся до неї уважніше і...
Читати далі
@furnihaus
X