Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Жоден майстер не може бездоганно виконати свою роботу без відповідного устаткування. Професійне оформлення мистецьких творів потребує не лише вміння, досвіду та якісних матеріалів, але й знарядь праці.

Компанія ProArt пропонує своїм клієнтам великий вибір спорядження для різних обсягів робіт. У нас можна придбати верстати та інструменти для власного користування,  засоби праці для великих майстерень. Ми робимо все, щоб ви прикладали мінімум зусиль для досягнення бездоганного результату в оформленні картин.

Купити обладнання від компанії ProArt ― все необхідне для творчої майстерні

Рамка для картини повинна бути бездоганною, бо навіть незначні дефекти здатні зіпсувати найкращі враження від роботи митця. Тому навіть невеличка майстерня, яка має відповідні верстати, може справитися із будь-яким завданням.

Компанія ProArt пропонує купити:

  • зшивочні станки;
  • зарізочні станки;
  • інструменти для вирізання паспарту, скла, ДВП, гіпсокартону;
  • пістолети;
  • скоби, ножі, диски;
  • запчастини для обладнання.

Наші консультанти нададуть вам всі необхідні поради та допоможуть із вибором. Створіть свою ідеальну майстерню разом з нами.

Зшивочні станки від компанії ProArt

Спеціальне спорядження, що призначене для скріплення кутів багетних рам, не лише полегшить вашу працю, але й допоможе виконувати роботу якнайкраще. Ми пропонуємо зшивки з ручним, механічним або пневматичним приводом, все залежить від обсягів замовлень вашої майстерні. Для особистого користування достатньо придбати невеликий ручний верстат, а якщо потік замовлень постійно зростає ― підвищуйте свою продуктивність за допомогою пневматичного верстата.

Ми пропонуємо лише перевірене обладнання найкращих італійських та американських виробників: Alfamacchine, Logan, Gielle та Pilm. Зшивки для скріплення кутів багетних рам прості в експлуатації та легкі в користування. Консультанти компанії ProArt нададуть детальні інструкції щодо роботи устаткування.

Ви також можете придбати ручний полірувальний верстат для коригування зрізу багету після розпилювання, щоб досягти ідеального ефекту при поєднанні торців профілю.

Зарізочні станки від компанії ProArt

Гільйотини для різання багетів різної товщини допоможуть бездоганно виконувати роботу за лічені хвилини. У нас ви знайдете різні моделі від кращих виробників Італії та Данії: від невеликих ручних гільйотин до високопродуктивних версій з електрогідро приводом.

Професійні верстати для заточки ножів дозволяють не лише тримати інструменти в постійній готовності, але й допомагають збільшити термін їх придатності. Правильний догляд має велике значення.

Дискові пили провідних італійських виробників Alfamacchine, Omga, Brevetti використовують не тільки в багетних майстернях, вони знадобляться для виготовлення меблів, дверей, вікон. Наші консультанти допоможуть вам підібрати всю необхідну комплектацію для пил.

Інструменти та приладдя вирізання паспарту, скла, ДВП, пінокартону

Лінійки з напрямними та гумовими підкладками призначені спеціально для роботи з різаками та ножами. Різаки американського виробника Logan безпечні та прості у використанні, дозволяють працювати з пінокартоном та іншими матеріалами.

Склорізи, виготовлені з якісних матеріалів, дають змогу виконувати роботу якнайкраще. Компанія ProArt пропонує також інструмент для овального та круглого вирізання скла. З таким обладнанням вам буде під силу будь-яке завдання.

Паспартурізки на нашому сайті представлені в широкому асортименті: від невеликих для початківців до професійного варіанту для багетних майстерень. Сучасні комп’ютеризовані прилади дають змогу працювати не лише з паспарту, але й з картоном, пінокартоном та пластиком.

Пістолети для кріплення від компанії ProArt

Для надійного кріплення скла, паспарту, картону до рами пропонуємо купити спеціальні пістолети. Кріплення відбувається на лімфлекси чи, як їх ще називають, гнучкі цвяхи або на скоби. Пістолети можуть бути механічні, пневматичні або електричні. Вартість залежить від виробника: обирайте бюджетні варіанти тайванського виробництва Framers Corner або професійні італійські пістолети Ro-ma.

Скоби, ножі, диски для комплектації безперебійної роботи приладів

Цвяхи Fletcher упаковкою 3000 штук, диски шліфувальні для ручного верстата Logan, запасні диски FREUD для всіх видів пил, різноманітні ножі Fletcher та Logan, ножі для гільйотин, а також скоби та цвяхи до пістолетів можна замовити на нашому сайті.

Запчастини для обладнання

Компанія ProArt не лише пропонує спорядження для творчих майстерень, але й повний набір запчастин до них. У нас ви знайдете все необхідне: вкладки, підставки, прижими, пружини, троси, болти, гайки, кнопки, підшипники, направляючі, ручки, втулки та безліч іншого.

@furnihaus
X