Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Новинки:

Компанія ProArt постійно оновлює асортимент товарів та пропонує своїм клієнтам цікаві новинки. Творчі люди завжди переповнені оригінальними ідеями для втілення яких потрібне щось таке, чого ще не було. Тому ми завжди перебуваємо в активному пошуку новинок для вашої творчої майстерні.

Все що знаходимо виставляємо на нашому сайті в окремій вкладці “Новинки”, щоб постійні покупці не пропустили чогось цікавого для себе. Якщо ви не можете знайти певний товар, який необхідний для вашої бездоганної роботи, скажіть нам про це. Ми радо вам допоможемо.

Сліпи для паспарту

Компанія ProArt пропонує сліпи для паспарту різних кольорів та розмірів. Це зручні планки з дерева або пластику, які використовуються для декору. Вони можуть бути:

  • гладкими або з рельєфним візерунком,
  • скошеними чи заокругленими,
  • фарбованими або тонованими,
  • різних кольорів та стилів.

Сліпи приклеюють під багет або на паспарту, для зручності монтажу передбачено спеціальний шар клею, захищений плівкою. Переважно такий елемент декору використовують для створення цілісності образу та непомітного переходу між рамою та картиною.

Сліпи на клейкій основі від італійської фабрики Smap fil допоможуть вам бездоганно виконати оформлення картини в будь-якому стилі. Особливою цікавинкою даного виду товарів є сліпи для 3D оформлення.

Слідкуйте за розділом “Новинки” на нашому сайті. Тут завжди знайдете багато цікавого.

Прозорий крем для позолоти Masserini Cream wax

Ще однією цікавою новинкою від компанії ProArt є крем для позолоти від італійського виробника Masserini. Позолота багетних рам змінює мистецький твір та чудово вписується в розкішний інтер’єр. Легкий в нанесенні крем, який швидко висихає та довго зберігається на поверхні. Спробуйте ― цей матеріал безумовно стане улюбленим для оформлення ваших робіт.

На сайті компанії ProArt ви завжди знайдете багато цікавих новинок. Стежте за оновленнями асортименту.

 

@furnihaus
X