Для здійснення купівлі товару необхідна реєстрація і затвердження модератором!

Багети в меблях ― розкішний інтер’єр вашого дому

Кожен дім повинен бути неповторним і сьогодні це не складно зробити. Потрібно лише правильно підібрати деталі та узгодити все між собою. Меблі класичного типу сьогодні виготовляють не лише з масиву та не обов’язково оздоблюють дорогим різьбленням по дереву. Все стало значно простіше.

Багети дають змогу створити неповторний стиль та обіграти навіть старі шафи та комоди по-новому. Компанія ProArt пропонує якісні дерев’яні багети від найкращих європейських виробників у великому асортименті. З нами створити розкішний інтер’єр кожного помешкання зовсім не складно.

Обираємо меблі з багетами відповідно до виду кімнати

В облаштуванні житла одним з найголовніших завдань є уникнення невідповідностей. Погодьтесь: класична шафа з розкішними позолоченими багетами недоречна в hi-tech квартирі. Пропонуємо кілька порад для вдалих дизайнерських рішень.

  • Класичний стиль вдало підкреслюють дерев’яними багетами в меблях. Тут будуть доречні широкі варіанти, які прикрашені орнаментом та позолотою. Якщо хочете зробити наголос на простоті, декор варто підібрати в тон меблів. 
  • Hi-tech та Minimalism люблять чіткі лінії та прості дизайнерські рішення. Багети в меблях використовуються для того, щоб обіграти колір або зробити акценти. Ширина декору тут допустима різною, а от візерунків однозначно не потрібно.
  • Меблі з багетами в стилі Pop Art відрізняються простотою ліній та насиченістю кольорів. Вітається цікаве поєднання та несподіваний ефект.
  • Ніжний Provanse любить рослинні орнаменти та пастельні кольори. Багети повинні не виділятися, а, навпаки, підкреслювати загальний стиль кімнати.

Багети в меблях будуть доречні до будь-якого стилю, якщо правильно їх підібрати. Величезна кількість варіантів від компанії ProArt допоможе вам це зробити.

Як освіжити меблі за допомогою багетів

Часто багети використовують для того, щоб дати старим речам нове життя. Не поспішайте викидати улюблений комод лише через потертий зовнішній вигляд. Трохи роботи наждачним папером, лак для дерев’яних поверхонь та якісні багети від компанії Pro Art допоможуть вам не просто оновити, а повністю змінити зовнішній вигляд старих меблів. 

 

Схожі Новини

Картинні рамки з багетів

 Ви ніколи не звертали увагу на те, що часом навіть дуже хороша картина виглядає незавершено? Придивляєшся до неї уважніше і...
Читати далі

Як підібрати багетну раму для дзеркала?

Дизайнери люблять використовувати дзеркала в оформленні інтер'єрів сучасних квартир та будинків. Це дає змогу розширити простір та акцентувати увагу на...
Читати далі
@furnihaus
X